Specjalista ds. obsługi Klienta, język niemiecki

Город:
Warszawa
Nasz Klient jest jednym z największych usługodawców w zakresie customer care w Europie. W 21 państwach na całym świecie zatrudnienie znalazło około 30.000 pracowników w 81 oddziałach firmy.
W związku z rozszerzeniem projektu prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Specjalista ds. obsługi klienta z języku niemieckim
Opis stanowiska:
Kompleksowa obsługa klientów niemieckojęzycznych — sprzęt ogrodowy
Praca w systemie zmianowym (poniedziałek — sobota, 9:00-19:00)
Na czym będzie polegała Twoja praca?
Odbieranie telefonów przychodzących w języku niemieckim (np. przyjmowanie zamówień, bieżąca obsługa Klientów, obsługa zgłoszeń serwisowych)
Wprowadzenie zamówień do systemu;
Obsługa procesu współpracy z dystrybutorami;
Odpisywanie na e-maile w języku niemieckim.
Czego od Ciebie wymagamy?
Biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (poziom C1)
Dobra znajomość języka angielskiego ( B2)
Umiejętności obsługi komputera
Wysokiej kultury osobistej
Chęci do pracy w zespole
Dyspozycyjności
Mile widziane doświadczenie w telefonicznej/e-mailowej obsłudze klienta
Co możemy Ci zaoferować?
Umowę o pracę z wynagrodzeniem — 6000 zł brutto
Dofinansowanie do karty Benefit MultiSport
Prywatną opiekę medyczną
Bony świąteczne
Życzliwą atmosferę pracy i możliwość rozwoju
Stały kontakt z językiem niemieckim

Контакты работодателя

Адрес организации:
ul. Poznańska 7 lok 4 00-680 Warszawa Polska
Tel:
+48 663857111
Tel:
+48 502593280
Краткое описание организации:
Jesteśmy dynamiczną firmą rekrutacyjną, prowadzoną przez doświadczonych specjalistów z branży Business Process Outsourcing, której celem jest pozyskanie wykwalifikowanych pracowników dla międzynarodowych przedsiębiorstw, które podjęły decyzję o budowie centrum usług wspólnych w Polsce.
52

На данном сайте публикуются вакансии исключительно от работодателей.

Легальная работа от работодателей без посредников!!!

При контакте с работодателем,обязательно укажите, что нашли его на сайте job-info.com.ua

Похожие вакансии

Nasz Klient jest częścią międzynarodowej i szybko rosnącej grupy zajmującej się kompetentną obsługą klienta, wsparciem sprzedaży w dziesięciu lokalizacjach znajdujących się w siedmiu krajach. Nie wymagamy doświaczenia zawodowego, otrzymasz profesjon...